Stanislav Šišlák

32 položiek

stanislav šišlák

Stále viac si uvedomujem, že všetci máme "darovaný" svoj vlastný čas, priestor a schopnosti. Akým spôsobom tento dar využijeme je na každom z nás. Po rokoch výtvarného hľadania a  samovzdelávania som v rokoch 2000 - 2010 absolvoval v súkromných školách a ateliéroch viacročné výtvarné kurzy pod vedením akademickej maliarky Sone Herényiovej, akademického sochára Jozefa Kurinca a anglického maliara pôsobiaceho na Slovensku Iana Keebleho.  

O mojich súčasných zámeroch a prácach budem informovať tu a tiež v "globálnej konkurencii" na artshope SAATCHI ART. Pozývam vás, kliknite a porovnávajte si ponuku prosím ! 

Účasť na výstavách a na plenéroch:

2004,2005,2006 - Galéria CIT, Bratislava, Slovensko
2006,2007,2008 - Zámok Dřevohostice, Česká republika
2006 - Codum Global Gallery, Bratislava, Slovensko
2006 - Zámek Bzenec, Česká republika
2006 - Třeboň Plein Air, Česká republika
2007 - Plein air Jeseník, Česká republika
2008 - English Through Art, súkromná galéria, Bratislava, Slovensko
2008 - European Art Tour, (SK, CZE, A, D)
2009 - Horňácky Plein Air, Česká republika
2009,2011 - Zámek Doudleby, Česká republika
2009 - Painted Equator, Crowne Plaza, Bratislava, Slovensko
2010 - EU Galléria Koventná, Bratislava, Slovensko
2016,2020 - Plein air Kotešová, Slovensko                                               

2021 - Galéria F7, Bratislava, Slovensko

2021 - Výtvarné sympózium Hotel Kormorán, Šamorín-Čilistov, Slovensko

od 2020 - JanySis Gallery, stála expozícia, Bratislava, Slovensko.

Maľujem aj na objednávku podľa fotografie dodanej osobne alebo emailom. Cena je dohodou s ozhľadom na rozsah diela. Ak sa vám hotový obraz nebude páčiť, môžete ho bez udania dôvodu odmietnuť.

mobil: 0903 405 880,  email: stanislav.sislak@gmail.com

prehliadkaTu je rýchla virtuálna prehliadka mojich obrazov. Ak máte o niektorý záujem, kontaktujte ma alebo nakupujte dole v eshope. Ďakujem !

  • Nové a iné

    Výtvarné diela rôznych štýlov a techník. Napr. abstraktné, fantazíjné, dekoratívne, konceptuálne práce, zátišia... Maľujem aj na objednávku...
  • Figura

    Figuratívna maľba, celá postava, portrét ... Maľujem aj na objednávku podľa emailom alebo osobne dodanej fotografie. Cena je dohodou podľa...
  • Krajina

    Krajinomaľba vrátane mestských scenérii ... Maľujem aj na objednávku podľa emailom alebo osobne dodanej fotografie. Cena je dohodou podľa...

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti